Na naszą ofertę profesjonalnej edukacji tanecznej oraz ogólnorozwojowej składają się następujące rodzaje zajęć: taniec klasyczny (balet) oraz akrobatyka.

      Ze względu na swoją specyfikę prowadzone przez nas zajęcia często stanowią dla uczestników duże wyzwanie, dlatego w sposób szczególny skupiamy się na pracy z dziećmi od 4 do 11 lat, a proponowane przez nas zajęcia idealnie wpisują się w normę rozwojową dla tego przedziału wiekowego.

      W pracy z najmłodszymi wprowadzamy niezbędne i solidne podstawy do dalszego kształcenia wszechstronnie wyszkolonych tancerzy, ale mogą być także początkiem drogi do mistrzostwa w innych dziedzinach sportu.

      W naszych zajęciach w pierwszej kolejności stawiamy na jakość w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz pasję z jaką angażujemy się w rozwój naszych podopiecznych ponieważ chcemy im towarzyszyć w tym procesie w perspektywie wielu lat.

      Docelowo nasi tancerze przede wszystkim występują w organizowanych przez nas pokazach oraz spektaklach, jak również startują w turniejach i konkursach tańca.

 

Balet 

Klasyka - jest podstawą edukacji tanecznej. Uczy płynności ruchu i wdzięku, wpływa na poprawę koncentracji, uczy samodyscypliny, usprawnia motorykę całego ciała, uwrażliwia na muzykę i kształtuje wyczucie rytmu. Poprzez precyzyjną terminologię oraz ściśle usystematyzowaną formę powinna stanowić abecadło każdego tancerza.


Akrobatyka

Akrobatyka - to przede wszystkim wspaniałe zajęcia ogólnorozwojowe. Pozwala kształtować zdrową i piękną sylwetkę ciała poprzez intensywne ćwiczenia rozciągające oraz wzmacniające mięśnie. Ponadto motywuje do przełamywania własnych barier i słabości co bardzo korzystnie wpływa na pozytywną samoocenę oraz wiarę we własne możliwości.